Töölaua Fundus kaamera

Töölaua Fundus kaamera
Toote üksikasjad

Kas sa hulgi meditsiiniliste, kirurgiliste oftalmoloogiliste töölaua fundus kaamerasse Hiina üks juhtivaid töölaua fundus kaamera oftalmoloogia tootjad ja tarnijad teinud? Tere tulemast Vaata hind koos meiega.

TNF-505-mydriatic digital fundus kaamera ühendab mydriatic ja mydriatic fundus foto funktsioon. Nii see ei ole probleem vastab nõuetele igapäevase ambulatoorse teenuse oftalmoloogia ja ka saab võimas vahend fundus sõeluuringuid tõhus ja kvaliteetne fundus pildi lahusega. See annab põhjaliku fundus pilte kõrge tasuvuse. Top pikslit, SLR kuvaseadmed süsteemi ja suurepärane optiline süsteem, on TNF505 fundus kaamera suuremad eelised kui muud marki.


Välise SLR kuvaseadmed süsteemi, pakub kasutajatele lihtsat juurdepääsu kõrge resolutsiooniga fotod.

Välise SLR imaging system, ilmekad värvid ja rikas üksikasjad, vaid ka teeb seda nii lihtne, et ajakohastada.Top pikslit pakub fantastiline kogemus üksikasjadega.

Pakume 18-megapiksline piltidele ja suurepärane optika imaging system. Sedasi foto saab lõpuks selgeks pärast osalist suurendusega, mis on oluline diagnoosimiseks minimaalne kahjustused.Mydriatic ja mydriatic fundus foto integratsiooni


Integreerimine mydriatic ja mydriatic fundus foto, mis täielikult vastab vajadusele professionaalne fundus läbivaatuse ja fundus sõelumine.


Lihtne kasutajaliides ja lihtne operatsioon

Lihtne välimus, rikas imaging abistav süsteem ja positsioneerimissüsteem kaks auxiliary täppidega focus teha operatsiooni ligipääsetavasse kohta isegi rohelised käed, kes ei kasuta kunagi fundus kaamera.Väike taskulamp võtterežiim

Väike taskulamp võtterežiim valimisel helge ja selge fundus foto saab veel omandada. Samal ajal, patsiendi"s mugavus oleks tagatud suur WAy.


Küsitlus