Mõistmise teadmisi aktiivselt ja optometrist edutamise läbivaatamine

Prillid

Klaasi aktsepteerimiseks edutamise kui enamik inimesi on passiivne. Täpsem silma test andmete saamiseks saame teha mõningaid muudatusi, et need oleksid "passiivse" "aktiivne", mis on need mõista põhitõdesid edutamise, aktiivselt optometrist katsetamine, ja määratud tegelikku murdumise andmeid.


Tihti keskendutakse põhiteadmised võimaldab meil edutamise edutamise saavutada ideaalne tulemused, mitte ainult teadmisvajaduse mõned ka vajadust olla proaktiivne ja optometrist edutamise teadmiste test.


Kui küsitakse edutamise ja visuaalne target fikseerimine. Optometrist määramine murdumisnäitaja, kasutavad sageli osuti või tekst viitab sellele, et me peaksime vaatama eesmärgid, saame parimaid nõuandeid ja boot seda teha õigel ajal, pole ka vajadust aktiivse koostöö optometrist märkides reaalne nägemus saab näha. Meie püstitatud visioon on reaalne, ja säilitada edutamise õigsust, saada korrigeerimine täpne ja optimaalse kraadi.


Edutamise, need, kes kannavad prille peaks samuti pöörama tähelepanu reaalsusesse. Problemsshould ei muretse tõhusa teabevahetuse raames ja siis otsida lahendusi, peaksid aktiivselt suhtlema ja optometristid saada kõige täpsemat realistlik edutamise kraadi.