2016 AAO Koosolekuruum, ChicagoKiosk nr: 250-251


WelcometovisitShanghaiNewEyesintheupcoming2016AAOMeeting! Ourlatestophthalmicportableequipment:portabledigitalslitlamp, portablefunduscameraandotherproducts, willbeondisplayforyourexperienceandguidance!

American Academy oftalmoloogia (AAO) asutati 1980, nüüd on rohkem kui 7000 liiget. Worldand #39; s suurim ja kõige ulatuslikum teadusliku konverentsiga oftalmoloogia, AAO hõlmab kõiki küsimusi, oftalmoloogia ja spetsialistid. See on parim koht õppida kohta kohapeal hariduse eakaaslastega üle maailma. AAO näitus on ka selle worldand #39; s parim platvorm rahvusvahelise oftalmoloogia seotud meditsiinitoodete ja seadmete, leida kliente, arendada uusi turge ja edendada ka rahvusvaheliste kuvamiseks.

Konverentsi peamised teemad: kae, sarvkesta-ja, glaukoomi, põletik, uveiit, oftalmoloogia, oftalmoloogia, oftalmoloogia, oftalmoloogia, oftalmoloogia, strabism operatsiooni, võrkkesta haigused, klaaskeha haiguste, visuaalne taastusravi ja nii edasi.


Ekraanil
Käepideme silmapõhja kaamera


HD pildistamine ja stabiilne jõudlus

Nonmydriatic ja laia

Lihtne töö ja portable läbi

Suurandmete ja erinevate lugemisrežiimis

Tulistas ja salvestamiseks reaalajas edastamise silmapõhja fotod läbi WIFI
Kaasaskantav digitaalne pilulamp

High Definition andStable pilt

10 korda suurendus ja reaalajas Kuva kõrglahutusega pildistamine Täpsem üksikasjalikud andmisel


Uus optiline tervishoiuministeeriumi vastutusalas, ja suur vaateväli

Professionaalne eesmise foto optiline disain pakub ja puhtamad vaadet.


Lihtne töö ja suurepärase teisaldatavuse

Elegantne välimus, ergonoomika ja humaniseeritud rakendus pakub praktilisi ja võimas toode. Üks nupp, HD eesmise pilt on pildistatud.


Sõltumatu teadus- ja arendustegevuse adapter sarja uusi silmi