Suurenes 400-fold Ümbruskonnas 10 aastat, milline võimalus ei uusi silmi saagi?2015. aasta tulud 164 miljonit jüaani, puhaskasum rohkem kui 40 miljonit jüaani, uus OTC turul ettevõttena, uusi silmi äritegevusele ei ole väiksemad kui A-aktsia äriühinguid. Ja kümme aastat tagasi, kuna ettevõte asutati Tongji Ülikooli ülikooli teaduse rahvuspark, selle aastatulu oli ainult 37 miljonit.

Hakkas silma seadmed digitaalseid lahendusi oftalmoloogiliste seadmete seeria on Näita toas uusi silmi. Asutaja ja esimees hr Tang Delin ütles uurimisgrupi, hakkas ettevõte kaameraga digitaalse silmapõhja.

Üle kümne aasta tagasi, kui Kaamerad olid mõjutavad traditsiooniline turundus, film muutus silma haiglate patsiendid filmide ette. Tunnistajaks, equipmentmaintenanceworker, Oftalmoloogilised haiglas, mõtlema tulid hr Tang: traditsiooniline filmikaamera silmapõhja digitaalsete lahenduste loomiseks. Edukas üleminek silmapõhja kaamera mittedigitaalset signaali digitaalse signaali, et tehtud töö jätkamiseks kalleid seadmeid, vaid ka toonud tulu 20000 RMB Mr.Tang. Ülevaade Ärisoovi, Mr.Tang astus tagasi ja hakkas oma äri.Hr Tang: "need seadmed olid umbes kõrvaldada haiglatest, kes oleks kulutatud 500 tuhat digitaalse masinad. Kuid me ony teha masinad digitaalse 80 tuhat. Nii tohutu kulu salvestatakse ja me võib hoida masinate teesid. Ja salvestab palju aega arstidele, kuna ei ole rohkem filmi printida."Enne 2015, silmapõhja Kaamerad haiglad on film-tüüpi, 1200 Hiinas ja 10000 kogu maailmas. Nüüd, digitaalne silmapõhja Kaamerad turul on välja töötatud täiesti.

Praegu uusi silmi kimbutab uus probleem: kuidas käituda? Hr Tang eesmärk on teise silma masina — — pilulamp. Pilulamp on ravimi uurimiseks vajalikud seadmed. Enne teeme digitaalse, on 12000 Hiinas ja 50000 kogu maailmas. Kui digitaalne muutumine esitab 30 tuhande jüaani kulud puhul, turu suurus on 1,5 miljardit jüaani.


Mis juhtub pärast vana oftalmoloogiliste masinad on muutnud? Video salvestamise süsteemi kirurgilise mikroskoobi arvestust kogu tegevus, mis pakub ideaalne lahendus meditsiinilise konflikte. Koostööd Zeiss, kui Zeiss müüb kirurgilise mikroskoobi, ostetakse kokku videosalvestus süsteemi uusi silmi. Videosalvestus süsteem ei kasutada ainult oftalmoloogia, vaid ka ortopeedia, neurokirurgia ja teiste osakondadega. See on suur turg ja muud konkurentsivõimelise hinnaga kui süsteemid välismaal.