Preparaadi klaasid enne mis on edutamise edutamise seadmed protsessi enamkasutatavad

Enne

Enne preparaadi meie klaasid, edutamise on programm peab. Vahepeal edutamise on täpne, muid kogemusi peale professionaalse optometrist, edutamise varustus on hea või halb, mänginud otsustavat rolli.


Edutamise seadmed, nüüd on palju, enamkasutatavad on järgmised klassid, tutvustada teile üks üks. Nii et igaüks saab aru, kuid ka kõigile prillide raamid koostamise ajal, oleks lihtne eristada ametialase edutamise ühikute või mitte.


1 nägemine, heledast kastist tabel: vahend katsetamiseks Visual teravus.

2, kontrollige ketta: moodustatud edutamise katsed; katse kasutada silma Dioptri, jälgida ja ka viirusneutralisatsiooni test standardite proovida jalgsi avastada.

3 lähedal nägemisteravus diagramm: avastamiseks lähedal; ja lightbox-tüüpi silma chart ondifferential diagnoosi murdumisnäitaja olek.

4, keskendudes taskulamp: kasutada silmade kontrolliks auxiliary valgustus; kasutati samuti jälgides pupillary valguse reflex valguse ja projektsioon valgusallika abil sarvkesta reflektoorne punkt.

5, valitsejad: pupillidevaheline mõõtekaugus; kahekordistab nagu läätsed prillide raamid mõõtmisvahendite suurus.

6, audition: murdumise katsetamiseks, proovige jalgsi seljas majutab lens tööriistad töödeldava;

7 ja väljaregistreerimine shadow peegel: ja nn võrkkesta peegel; seadmed on kahel liigil on punktid-like valgust peegeldava tüübi (nimetatud punktid moodi sisse varju peegel); mõne bändi valgust peegeldava tüüp (nimetatud bänd sisse varju peegel), vaadake varju peegli kuju rod moodi; professionaalse klaasid edutamise ruumi virde on mis on, kuigi edutamise personal peab kapten operatsiooni oskusi esmaabivahendid.