Shanghai New Eyes Medical Inc Imaging Systems Division

Shanghai New Eyes Medical Inc Imaging pakub 2D ja 3D-rakendustele mitmesuguseid kõrglahutusega, ülikompaktseid, üheosalist ja kaugjuhtimispuldi 3CCD ja CMOS-sensor kaameraid. Need suure jõudlusega videokaamerad sobivad ideaalselt kasutamiseks kirurgilise pildistamise, mikroskoopia, uurimis- ja arendustegevuse, sõjaväe-, tööstus-, teadus- ja ringhäälinguülesannete jaoks.


Hiljuti tutvustas ettevõte ka revolutsioonilist kiip-on-tip (COT) kaamerat - ultra-väikest 0,7 mm-d suure jõudlusega videokaamerat, mis on spetsiaalselt loodud endoskoopilisteks rakendusteks.


Shanghai New Eyes Medical Inc on Ameerika TSI digitaalsete kõrgekvaliteetsete toodete integreeriv terviklik ettevõte, mis ühendab mitut valdkonda, nagu meditsiinilised investeeringud, juhtimine, digitaalne oftalmoloogiline seadmete arendamine, tootmine ja üldine esindaja Hiinas. Välja on arendatud Neweyes'i oskused, Fundus Camera ; Optomeetrilised seadmed ; Oftalmoloogiline mikroskoop ; Slip Lamp ; võitis Hiina Rahvavabariigi autoriõiguse.

Lisateabe saamiseks külastage http://www.eyesmed.com/ .