TRISONIC Phacoemulsification süsteem

TRISONIC Phacoemulsification süsteem
Toote üksikasjad

Mudel: TRISONIC

USA FDA poolt heaks kiidetud

Valmistatud USAs MTP Inc


Esile:

• Odav
• Korduvkasutusega tarvikud
• Valmistatud USAs
• Kaugelearenenud suure võimsusega Ultrasonics
• Madal pulseerimise peristaltilist
• Sisseehitatud vitrektoomiale ja Kauterisatsiooni
• 12.1" suur kokkupandav värviline LCD puuteekraan

• Kasutaja sõbralik kontroll

Spetsifikatsioon:

PäritoluValmistatud USAs
KaalPortable, kerge
Ekraani12.1'' puutetundliku ekraani
Hääl:Jah
Mälu: 24 kasutaja programmid24 kasutaja programmid
TöörežiimMEID, IA vitrektoomiale, Diatermia
Sagedus40kHz
EhitusTitaan
RežiimUSA soojusvõimsusest, meile Pulse režiim, meile Burst Mode, meile mikro režiim
Aspiratsiooni tüüpPeristaltiline, peristaltiline
Maksimaalne vaakum500 mm Hg
Max kiirus50cc/min
TorudKiire, lihtne-laadimise kassett
Eesmine vitrektoomialeÜhe lõigatud, 60-700 jaotustükid/Min
Kompressori tüüpSisemine
Multi funktsiooniJah
Programmeeritav FootpedalJah
Motoriseeritud IV PoleVabatahtlikPackge sisaldab:

Kokku M3000 konsooli paketi, USA käsiinstrument, IA käsiinstrument, Asp vihje .3mm, Asp Tip .3mm 45 kraadi, Vitrector, USA otsa Pack, tangid, pael (Kauterisatsiooni), kogumise kotid, vinüül katta, vabatahtlik automatiseeritud IV Pole ostukorv


Omadused ja eelised:

Funktsioon pakitud, Easy-to-Use konsool: Ergonoomilised kasutamismugavust, suur, kergesti loetav kuvab. Konsool on väga lihtsalt kasutatavad. Ole programmeerimine, ei ole keeruline näitab, ei oodanud, aeta.


Pidevalt Autotuned Emulgeerimine:
Saadaval kõige arenenum suure võimsusega ultrasonics saab emulgeeritakse kõik tuumad alates pehmemat väga raskem tihedused. Pidev automaatse häälestamise lülitused annab katarakti kirurg Standard kontrolli üldse võimu taset ja tuumad tihedused. U/S impulsi ja U/külm pakuvad täiendavat paindlikkust.


All-titaan Phaco käsiinstrument:
Valmistatud ultimate kirurgilise metall, phaco käsiinstrument näidatakse roostetama. Palju parem kui roostevabast terasest, titaanist lõpeb täielikult korrosiooni tekke ohtu. Kerge ja peaaegu hävimatu, see phacohandpiece mugavust ja tunne on ületamatu, muu.

Hi-Performance Footpedal:
Mitmeotstarbeline footpedal reljeefsete tagasisidet annab täpsed proportsionaalset reguleerimist. Valatud alumiiniumist konstruktsioon ja polüuretaan-soomustatud kaabel teha selle footpedal väga vastupidav, veel väike ja kerge.


Täiustatud niisutus- ja elumõtte:
Madala pulsatsiooniga kuus rulli peristaltilist annab katarakti kirurg täielik vaakum ja elumõtte voolu kiirus kontrolli, samuti eeskambri hüpereemiat vabanemine. Mitu heli tooni pidevalt edasi süsteemi olek. Vaakum on täielikult reguleeritav, pakkudes ohutu ja asjakohase vaakum Viimane phaco tehnikat.


Sisseehitatud vitrektoomiale ja Kauterisatsiooni:
Sisemise õhu kompressor kõrvaldab välise õhu niiskusest plaanilisele vitrektoomiale suunatud ühendus. Üle laia, sealhulgas ühe lõigatud säte vabatahtlik pneumaatilised käärid on reguleeritav lõikamine. Elektrolüüt Diatermia pakub prognoositav kudede operatsiooniväljal.

Parem osa moodustavad usaldusväärsust:
Ületamatu ohutusseadise kvaliteediga: karm roostevabast terasest vaakum anduri täpsust peristaltiline pump selles phaco on loodud kestma. Kõik leht- ja kinnitusvahendid on roostevabast terasest hea korrosioonikindluse.


Kõige ökonoomsem valik:

MTP's phacos on oluliselt madalam hind võrreldes saadaval phacos teiste tootjatega. Lisaks kõik tarvikud on korduvkasutatavad, tagada madalaim pealt kae kaevandamine.

Kas sa hulgi meditsiiniliste, kirurgiliste silma trisonic phacoemulsification süsteemi Hiina üks juhtivaid trisonic phacoemulsification süsteemi oftalmoloogia tootjad ja tarnijad? Tere tulemast Vaata hind koos meiega.
Küsitlus